I Niedobczycka Wiosna Kabaretowa

Po raz pierwszy w Niedobczycach odbędzie się Wiosna Kabaretowa. Już 21 i 22 marca w Domu Kultury Rybnik-Niedobczyce będzie można zobaczyć młode zdolne kabarety oraz Kabaret Młodych Panów. 

W ramach I Niedobczyckiej Wiosny Kabaretowej po raz drugi odbędzie się "Kabaretowy Kopniak". Jest to przegląd kabaretowy w którym zwycięzcę wyłoni publiczność. Podczas kolejnej edycji przeglądu konkurować ze sobą będzie 5 kabaretów: Marcin Zbigniew Wojciech z Rybnika, "Jesteś.My" z Piotrkowa Trybunalskiego, "GrzecH z Goleszowa, "Hyrki" z Warszawy, "SOCRATION" z Katowic. Konkurs odbędzie się 21 Marca o godzinie 18:00. 

  Drugiego dnia gwiazdą będzie Kabaret Młodych Panów w premierowym programie "Ślązisz Is Easy - Godej Z Nami" "Ślązisz is easy" to najnowsze skecze po śląsku i nie tylko. Wyrobimy 300% normy i wydobędziemy śmiech z najgłębszych pokładów Waszego poczucia humoru. Po naszym spotkaniu Wasze serca będą czarne jak węgiel kamienny, w żyłach popłynie wodzionka, a z nosa każdemu puści się moczka. Poznacie wyższą kulturę, wyższe obyczaje, wszystko wyższe bo z Górnego Śląska. Będziecie umieć heklować, rychtować, szporować, hajcować, onaczyć, dżistać i przetwiyrać się. Jeżeli nie potrafisz choć jednej z tych czynności, koniecznie musisz u nas być. Występ Kabaretu jest zaplanowany na 22 marca o godzinie 17:30 oraz 20:00. 

Bilety do nabycia w sekretariacie Domu Kultury Rybnik-Niedobczyce ul. Barbary 23; Sekretariat: 48 (32) 43 31 065 / 066.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Franciszkanie na Smolnej